Sprawdziany próbne klas I – V

Wysłany przez: , Data publikacji: 25.02.2015

Jak co roku, w maju uczniowie klas I – V będą pisać test Meritum. W związku z powyższym przekazujemy informację z Centrum Pomiarowo-Dydaktycznego, organizatora Meritum. Dodatkowe informacje dotyczące przeprowadzanych testów znajdziecie Państwo tutaj.

SPRAWDZIANY PRÓBNE KLAS  I – V  maj/czerwiec 2015
Szanowni Państwo,
W związku z obowiązującymi wytycznymi pragniemy poinformować, że ARKUSZE  PRÓBNE przygotowane przez nasze Centrum na sesję organizowaną w maju-czerwcu 2015, pod względem konstrukcyjnym będą możliwie najwierniej odpowiadały aktualnym wytycznym CKE.

ARKUSZ dla klas IV, V w części pierwszej będzie składał się z:

  1. zeszytu zadań z języka polskiego i matematyki,
  2. karty odpowiedzi z języka polskiego i matematyki, (karta będzie dołączona na perforacji do ostatniej strony arkusza, na którą uczeń będzie przenosił rozwiązania zadań zamkniętych zarówno z matematyki, jak i z języka polskiego).

ARKUSZ dla klas IV, V w części drugiej będzie składał się z:

  1. zeszytu zadań z języka angielskiego,
  2. karty odpowiedzi z języka angielskiego, (karta będzie dołączona na perforacji do ostatniej strony arkusza, na którą uczeń będzie przenosił rozwiązania zadań zamkniętych i otwartych).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.meritum-cpd.pl.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, cennikiem, terminami składania zamówień oraz szczegółami dotyczącymi nowego wzoru arkusza i procedur przeprowadzania sprawdzianów.