Ciekawe zajęcia dla klas 1-3

Wysłany przez: , Data publikacji: 24.05.2016

Z przyjemnością chcemy poinformować, że zgodnie z podjętymi na spotkaniu Trójek Klasowych decyzjami z pieniędzy wpłacanych przez Państwa na Radę Rodziców sfinansowaliśmy dla klas młodszych imprezy zorganizowane na terenie szkoły.

Klasy 3 – miały w dniu 24.04. zajęcia „Sztuczki ze sztuką”, które dotyczyły sztuki malarstwa i Leonarda da Vinci. Dzieci najpierw wysłuchały ciekawego wykładu, a następnie malowały własny obraz na podstawie omawianego dzieła znanego artysty. Zajęcia prowadzone były przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych i – z tego , co słyszeliśmy – bardzo się podobały.

Klasy 1-2 miał w dniu 17.05. zorganizowane zajęcia – warsztaty naukowe „Mały inżynier” , na których mogły uczestniczyć w doświadczeniach i  pokazach naukowych.

Jesteśmy przekonani, że zajęcia które przedstawiają naukę od innej, bardziej spektakularnej strony i równocześnie wymagają interakcji są atrakcyjne dla dzieci iposzerzają ich wiedzę.

Z okazji Święta Szkoły w dniu 6.05. Rada Rodziców sfinansowała wypożyczenie  dmuchanej zjeżdżalni oraz zamku, na których dzieci mogły w ten ładny dzień pohasać.

Mam nadzieję, że Państwa dzieci są zadowolone z zaproponowanych atrakcji – tym bardziej dziękujemy za dokonane wpłaty na fundusz Rady Rodziców.